• Дата: 11-01-2023, 17:14
11-01-2023, 17:14

Фізика навколо нас.

Фізика навколо нас.У грудні на освітньому платформі «Всеосвіта» відбувся Всеукраїнський конкурс «Фізика довкола нас», метою якого було: підвищити рівень фізичних знань, плекати інтерес дітей до навчання й розвитку; вдосконалити вміння спостерігати, аналізувати явища природи...

• Дата: 11-01-2023, 17:11
11-01-2023, 17:11

Зимові свята в традиціях нашого народу

У грудні на освітньому проєкті «На урок» відбувся Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу».

Головна мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти учням краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку. Учні 7а класу взяли участь у цьому конкурсі і показали гарні результати (Класний керівник Шумілова С.С.).

Зимові свята в традиціях нашого народу Зимові свята в традиціях нашого народу Зимові свята в традиціях нашого народу