• Дата: 20-02-2023, 19:33
20-02-2023, 19:33

НАШІ ДРУЗІ - КРАМАТОРСЬКИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК

НАШІ ДРУЗІ - КРАМАТОРСЬКИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПАРКП'ята школа завжди мала багато друзів та організацій, з якими співпрацює. Краматорський Ландшафтний парк - один з таких друзів та помічників. Протягом 10-16 лютого були проведені онлайн зустрічі для учнів 2-5 класів, під час яких представники парку запропонували дітям цікавий матеріал про птахів, про екологію. Діти із задоволенням брали участь у вікторинах, підтримували діалог, а також уважно слухали цікавинки, надані працівниками Ландшафтного парку. Дякуємо велике за співпрацю та цікаві зустрічі!

• Дата: 20-02-2023, 14:27
20-02-2023, 14:27