• Дата: 8-05-2023, 09:47
8-05-2023, 09:47

Про складну поведінку дітей, які пережили стресові чи травмуючі події

Категория: Поради психолога

Про складну поведінку дітей, які пережили стресові чи травмуючі події Про складну поведінку дітей, які пережили стресові чи травмуючі події Про складну поведінку дітей, які пережили стресові чи травмуючі події Про складну поведінку дітей, які пережили стресові чи травмуючі події

• Дата: 8-05-2023, 09:04
8-05-2023, 09:04

"День пам’яті та примирення"

"День пам’яті та примирення"8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні... В цей день було проведено тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни:майстер-класи «Квітка пам’яті», відео-екскурс «Жіночі історії Другої світової», онлайн-виставка «Українська Друга світова» та виховні години "День пам’яті та примирення"