• Дата: 4-03-2024, 11:31
4-03-2024, 11:31

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

• Дата: 4-03-2024, 11:27
4-03-2024, 11:27

Вітаємо учнів - переможців III етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та їхніх наставників!Школа щиро вітає своїх юних талантів та науковців. Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет. ВІтаємо всіх із блискучою перемогою, вона викликає захоплення, здивування, радість відкриття! Перемагає тільки той, хто вірить у себе, хто не боїться випробувань! Дякуємо учням та педагогам за титанічну працю! Бажаємо впевнено крокувати від перемоги до перемоги! Розвивайтеся, навчайтесь, будьте першими в науці і високими душею! Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!