Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Майстерня Святого Миколая.
  • Дата: 23-12-2021, 10:47
23-12-2021, 10:47

Майстерня Святого Миколая.

Протягом 13-17 грудня в школі, як і завжди в цю пору року, працювала майстерня Святого Миколая. Учні із великим натхненням виготовляли сувеніри та подарунки для своїх родичів, близьких та друзів. Роботи вийшли яскраві, креативні, неповторні. Цьогоріч організували роботу майстерні учителі початкових класів Наталія Володимирівна Зубкова та Ольга Михайлівна Юрченко.

З хорошим настроєм та задоволенням від роботи діти понесли в свої домівки витвори мистецтва, які виготовили власноруч.

Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая. Майстерня Святого Миколая.

Архiв новин

Ноябрь 2022 (10)