Школа 5 Славянск » З нагоди Дня Святого Миколая

ІНФОРМАЦІЯ
ЗОШ № 5 Слов’янської міської ради Донецької області
про проведені заходи з нагоди Дня Святого Миколая

1. Свято «Святий Миколай в гості завітав», відповідальна учитель української мови Остришко Л.М.
2. Робота лекторської групи  «Про кого опікується Миколай», відповідальна педагог-організатор Новосельцева М.О.
3. Написання листів Святому Миколаю, відповідальні класні керівники 1-6 класів.
4. Робота Майстерні Святого Миколая, проведення майстер-класів, відповідальні учитель початкової школи Маслакова О.А., заступник директора навчально-виховного закладу Василина-Тимофєєва В.В.
5. Участь у майстер-класах, організованих на базі Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, відповідальні учитель географії, керівник гуртка «Народний фольклор»Сєдих А.М., керівник гуртка «Стань творцем свого життя» Скорописова Л.І., заступник директора навчально-виховного закладу Василина-Тимофєєва В.В.
6. Збір речей, канцтоварів, іграшок, які передані до Центру соціальної реабілітації дітей, школи-інтернату у Слов’янську, через волонтерів – у «сіру» зону.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)