Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » До дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.
  • Дата: 13-03-2017, 13:01
13-03-2017, 13:01

До дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 пройшли урочисті заходи з нагоди 203ої річниці з Дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

З самого ранку учні нашої школи зустрічали мешканців нашого міста біля пам’ятника великому поету та митцю та мали виступ в рамках міського мітингу. Для всіх присутніх учні розповіли про долю поета та читали його поезію.

В школі для учнів 5-11 класів було проведено літературно-музичну композицію «Шевченко в моєму житті», в якій взяло участь понад 50 учнів 5-11 класів. У доступній формі для глядачів (учнів, батьків, вчителів, інших працівників школи) діти розповіли про основні віхи поетового життя, ознайомили з його творчістю, читаючи його вірші, які стали вічними та віщими для всіх поколінь.

Для всіх класів були проведені тематичні уроки «Слово Кобзареве – слово невмируще».

Учні школи взяли участь у виготовленні стіннівок «Вінок Кобзареві», у яких відобразили життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка та надали малюнки за творами поета.

У шкільній бібліотеці розташувалась велика тематична виставка.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)