Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Привітання випускників – медалістів.
  • Дата: 12-08-2020, 13:14
12-08-2020, 13:14

Привітання випускників – медалістів.

11 серпня 2020 року відбулася визначна подія в місті: привітання випускників – медалістів. Міський голова В.Лях та спеціаліст відділу освіти М.Бугайова у промовах побажали успіхів та вдалого вступу до вишів та вручили пам’ятні дипломи.

Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області є чим пишатися: цього року 5 учнів підтвердили свої високі досягнення у навчанні та отримали 4 Золотих та одну Срібну медаль. Щиро вітаємо Жук Олесю, Іванову Олену, Корепанову Дар’ю, Челов’ян Софію, Кузьміну Софію та бажаємо випускницям та їх батькм здійснення найзаповітніших мрій!

Привітання випускників – медалістів. Привітання випускників – медалістів. Привітання випускників – медалістів. Привітання випускників – медалістів.

Сентябрь 2020 (6)
Август 2020 (7)