Офіційний сайт школи №5 » Новини » Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області – шановні гості нашої школи
  • Дата: 23-01-2020, 08:34
23-01-2020, 08:34

Відповідно до плану роботи управління Державної служби якості освіти у Донецькій області на базі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради 15 січня 2020 року відбувся семінар для вчителів закладу з питань розбудови в закладах загальної середньої освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти та процедури проведення інституційного аудиту.

Тетяна Ремпель - тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління Державної служби якості освіти у Донецькій області, ознайомила вчителів з основними завданнями та повноваженнями управління Державної служби якості освіти у Донецькій області

Особливу увагу педагогів було звернуто на розбудову в закладах загальної середньої освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти та на процедуру проведення інституційного аудиту у закладах освіти.

Висвітлено також питання про роботу освітніх експертів під час проведення інституційного аудиту та сертифікацію педагогічних працівників - 2020.

Було висловлено слова вдячності директору Вікторії Волосухіній та педагогічному колективу Слов‘янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 за допомогу в організації заходу, за натхнення та бажання рухатися рішучими кроками назустріч новому задля вдосконалення та забезпечення якості освіти у школі, місті Слов'янську та в країні в цілому.

Вікторія Волосухіна одна з перших директорів шкіл області, хто виявила бажання та прагнення стати освітнім експертом з проведення інституційного аудиту і успішно пройшла добір до пулу освітніх експертів області.