Школа 5 Славянск » Новости, события, объявления » ВАЖЛИВО! Про пільгове харчування.
  • Дата: 25-09-2018, 10:59
25-09-2018, 10:59

ВАЖЛИВО! Про пільгове харчування.

Категория: Новости, события, объявления

З метою організації повноцінного харчування дітей, соціального захисту учнів початкових класів та поліпшення становища дітей, які потребують соціальної підтримки, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2003 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів  у загальноосвітніх навчальних закладах», ст. 5 Закону України «Про охорону прав дитинства», ст. 56 Закону України «Про освіту»,ст. 22 Закону України «про загальну середню освіту», рішенням Слов’янської міської ради від 15.02.2017 № 7-ХХХ-7 «про надання пільг на харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах та НВК № 1 за рахунок місцевого бюджету м. Слов’янська» (Порядок), рішенням виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 16.01.2018 № 16 «Про затвердження вартості харчування учнів загальної середньої освіти» та згідно з наказом  відділу освіти Слов’янської міської ради від 27.08.2018 № 331 забезпечуються  безкоштовним одноразовим харчуванням з 03.09.2018 за рахунок місцевого бюджету у розмірі 10,00 гривень у день на учня:

-учні 1 – 4 класів загальноосвітніх шкіл без врахування дітей пільгових категорії;

- діти- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- діти,  які  потерпіли від в наслідків Чорнобильської катастрофи;

- діти, батьки яких загинули під  час АТО;

- діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території  АТО;

- діти, батьки яких призвані на військову службу під час мобілізації.

Для отримання пільгового харчування необхідно надати:

- копію документа, який підтверджує пільгу (рішення суду або міської ради про надання дитині статусу дитини-сироти, або дитини, позбавленої батьківської опіки; довідка з УПСЗН про отримання допомоги малозабезпеченим родинам; посвідчення одного із батьків, який був  учасником ліквідації аварії на ЧАЕС; посвідчення учасника бойових дій при проведенні АТО, довідка військового комісаріату про мобілізацію до лав української армії);

- заяву батьків, або осіб,що їх заміняють (за формою).

Октябрь 2018 (5)
Сентябрь 2018 (5)