• Дата: 30-01-2019, 09:09
30-01-2019, 09:09

Шановні батьки!

Категория: Новости, события, объявления

29 січня 2019 року на території Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 батьком учня 1 класу був затриманий чоловік, приблизно 45 років, який дуже схожий на особу, про яку був репортаж у місцевих новинах та розшукує поліція, як правопорушника закону (розповсюдження цукерок з невідомим вмістом).

Адміністрація школи вчасно відреагувала на подію: затримала особу, викликала наряд поліції, передала його їм до з’ясування обставин, провела бесіду-консультацію з начальником охоронної служби. Про дану подію були поставлені до відома відділ освіти Слов’янської міської ради та адміністрації навчальних закладів, що знаходяться поблизу. Реагуючи на ситуацію, в школі було видано наказ про посилення безпеки в навчальному закладі, посилення контролю з боку охоронної служби, проведення роз'яснювальної роботи з учасниками навчально-виховного процесу «Спілкування з незнайомцями».

Шановні батьки! Сподіваємось на Ваше розуміння серйозності ситуації та проведення із своїми дітьми профілактичної роботи про недопущення спілкування Ваших дітей з незнайомими особами на вулиці та в громадських місцях.

Февраль 2019 (1)
Январь 2019 (5)