Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Cемінар «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу».
Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)
Информация к новости
  • Просмотров: 1290
  • Автор: adminrpv
  • Дата: 30-04-2017, 21:21
30-04-2017, 21:21

Cемінар «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу».

Категория: Життя школи

   27 квітня, на базі нашої школи, відбулося чергове засідання постійно діючого семінару для директорів навчальних закладів міста Слов’янськ «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу». В завдання семінару входило визначити особливості інтегрованого навчання в контексті сучасної української освіти та ознайомити з технологією використання інтегрованих засобів навчання.

Перед учасниками семінару виступив Овчинніков Володимир Олексійович, завідувач НМЦ відділу освіти Слов’янської міської ради, розкривши елементи стратегії розвитку регіонального ринку освітніх послуг. Директор  школи Волосухіна Вікторія Вікторівна презентувала колектив школи, його досягнення, а також поділилася з гостями досвідом впровадження інтегрованого навчання. З доповіддю щодо технології проведення інтегрованих уроків виступила заступник директора з НВР Пахомова Н.В.

   Після  інформаційного модулю учасників семінару було запрошено на  практичну частину – відкриті уроки інтегрованого типу. Показали реалізацію своїх творчих задумів багато наших вчителів.

   В  4-Б класі  Теслицька Лариса Георгіївна провела урок позакласного читання вкупі з природознавством та трудовим навчанням на тему «Уроки маленького принцу» за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Всі гості були вражені високим рівнем міркувань дітей, їхнім вмінням давати мудрі відповіді іноді зовсім не на дитячі питання про те, як зберегти нашу планету серед всіх інших планет Сонячної системи. А ще, кожен з гостей отримав у подарунок листівку з виготовленою на уроці руками дітей трояндою.

   На уроці математики в 5-Б класі звучала німецька мова, бо поряд з вчителем математики Пахомовою Н.В. працювала вчитель німецької мови Кушнир І.М., яка навчила учнів перекладати математичні речення німецькою мовою, читати десяткові дроби. А також, під час розв’язування задач на відсоткові розрахунки, п’ятикласники дізналися багато цікавої інформації про Німеччину та Україну, наприклад, яка ширина найширшої та найвужчої вулиць, найрозповсюджене прізвище, штраф за зірвану квітку, тощо.

   На уроці української літератури у 8-Б класі, що вміщував блок знань з психології, обговорювався алегоричний зміст оповідання «Білий кінь Шептало» В. Дрозда, ідея переродження людської особистості в умовах тоталітарного режиму. Урок пройшов на такому емоційно-насиченому рівні, що ніхто не залишився байдужим до всього, що там відбувалося між вчителем Сулімою Я.І., шкільним психологом Степановою Т.Й. та учнями 8-Б класу, які продемонстрували не тільки вміння сприймати матеріал твору, але й аналізувати його, ділитися своїми враженнями в контексті психологічних проблем людини того часу.

   Вчителі української літератури Якубовська Н.М. та історії України Лістрова І.С. в 9-А класі провели урок знайомства учнів з першим історичним романом П. Куліша «Чорна Рада». Були розглянуті історичні джерела роману, задіяні відеоматеріали, роздуми учнів у вигляді асоціативного куща, інші види форм роботи. Все було зроблено для того, щоб учні зрозуміли велику значимість цього роману, який розповідає про складну та сумну для української нації епоху «Руїни».

   Справжнім фестивалем мов став урок української мови в 9-Б класі, де звучали також польська, німецька, англійська та французька мови. Учні під керівництвом Сідашенко В.А. та Волкової Т.І. провели гостей сторінками різнокольорового журналу мов, показавши всю гостинність українського народу, барви його культури, спорідненість нашої дзвінкоголосої мови з іншими індоєвропейськими мовами.

   В 10-А класі пройшов урок моделювання розв’язання задач з термодинаміки з використаннями інформаційних технологій. Вчитель фізики Костенко Т.А. нагадала десятикласникам основні закони термодинаміки та ознайомила з алгоритмом розв’язку задач, який був закріплений учнями. В ході уроку учні постійно спілкувалися між собою не тільки біля дошки, але й в чаті на створеному форумі, що було їхньою практичною роботою з інформатики, яку проводила вчитель інформатики Токар В.Г.

   В кінці семінару були підведені підсумки відвідування відкритих уроків. Слова всіх гостей, що ділилися враженнями від побаченого, були проникненні позитивними емоціями,  піднесеним станом всіх відчуттів. Гості відмітили високу професійність наших вчителів.

   Щиро дякуємо всьому колективу школи за проведення семінару на високому рівні. Це стосується як вчителів та учнів, що проводили уроки, так і всіх, хто забезпечив порядок в школі в цей день. Окрема подяка учням 11-А та 11-Б класу, що зустрічали та супроводжували наших гостей.

Фотозвіт про проведення семінару буде через кілька днів, а поки іще раз всім ДЯКУЄМО!

Заступник директора з НВР Пахомова Н.В.



Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

___________