• Дата: 30-04-2017, 21:21
30-04-2017, 21:21

Cемінар «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу».

Cемінар «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу».27 квітня, на базі нашої школи, відбулося чергове засідання постійно діючого семінару для директорів навчальних закладів міста Слов’янськ «Формування професійної компетентності керівника сучасного закладу». В завдання семінару входило визначити особливості інтегрованого навчання в контексті сучасної української освіти та ознайомити з технологією використання інтегрованих засобів навчання.

Перед учасниками семінару виступив Овчинніков Володимир Олексійович, завідувач НМЦ відділу освіти Слов’янської міської ради, розкривши елементи стратегії розвитку регіонального ринку освітніх послуг. Директор  школи Волосухіна Вікторія Вікторівна презентувала колектив школи, його досягнення, а також поділилася з гостями досвідом впровадження інтегрованого навчання. З доповіддю щодо технології проведення інтегрованих уроків виступила заступник директора з НВР Пахомова Н.В.