• Дата: 24-01-2019, 08:29
24-01-2019, 08:29

Шановні батьки!

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області розпочинає набір до 1 класу.

Наш навчальний заклад гостинно відчиняє двері для всіх маленьких шукачів і дослідників, допитливих непосид – майбутнього нашої нації. У стінах нової української школи діти не лише здобудуть ґрунтовну освіту, а й розкриють творчий потенціал, розвинуть нахили й здібності, усвідомлять своє покликання та визначаться з професією. Нашими правилами роботи з дітьми є надихати, а не обмежувати, допомагати, а не диктувати, стимулювати, а не спиняти. Дружня атмосфера, індивідуальний підхід і професійний педагогічний супровід – ось запорука нашого успіху! Шкільне життя має бути радістю й захопливою мандрівкою, надійною перепусткою в дорослий світ. А ми завжди прагнемо перевершувати сподівання.

Ми чекаємо на вас у стінах школи.

Для  зарахування до 1 класу необхідно надати такий пакет документів:

1. Заява батьків

2. Копія свідоцтва про народження

3. Оригінал медичної довідки 086-1/0

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри.

Дізнайтесь, за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи, чи скористайтесь картою. Територія обслуговування – не зобов’язання, а гарантоване право. Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву на вільні місця в обраному закладі.

Заяви до шкіл на вільні місця подають усі бажаючі незалежно від місця проживання

Якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада школи прийматиме рішення щодо способу їх заміщення, про що ви дізнаєтесь в обраній Вами школи.

Територія обслуговування Слов’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів  № 5 Слов’янської міської ради Донецької області

вул. Шевченка, №№ 21-39, 40-59,

пров. Андріївський, всі номери

вул. Александрова, 1-35

вул. Ярослава Мудрого №  1-76

Керуючись абзацом першим частини третьої ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту» та на підставі Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 16.04.2018 № 367.

Відповідно до абзаців другого і третього частини І статті 13 Закону України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року «кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що найбільш доступний та найближчий  до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає особа, гарантується, що не обмежує право обрати інший заклад освіти».

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування закріплюють районні, міські ради та ради територіальних громад.

Відповідно до частини І статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» місцеві органи виконавчої влади  або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування.

Дізнатись, за якою школою закріплений Ваш будинок, можна у навчальному закладі або скористатись картою.

З повагою педагогічний колектив  ЗЗСО № 5