• Дата: 24-01-2019, 08:29
24-01-2019, 08:29

Категория: Новости, события, объявления

16.02.2019 року о 10.00 відбудуться організаційні збори для батьків майбутніх першокласників.

Шановні батьки!

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області розпочинає набір до 1 класу.

Наш навчальний заклад гостинно відчиняє двері для всіх маленьких шукачів і дослідників, допитливих непосид – майбутнього нашої нації. У стінах нової української школи діти не лише здобудуть ґрунтовну освіту, а й розкриють творчий потенціал, розвинуть нахили й здібності, усвідомлять своє покликання та визначаться з професією. Нашими правилами роботи з дітьми є надихати, а не обмежувати, допомагати, а не диктувати, стимулювати, а не спиняти. Дружня атмосфера, індивідуальний підхід і професійний педагогічний супровід – ось запорука нашого успіху! Шкільне життя має бути радістю й захопливою мандрівкою, надійною перепусткою в дорослий світ. А ми завжди прагнемо перевершувати сподівання.

Ми чекаємо на вас у стінах школи.

Февраль 2019 (1)
Январь 2019 (5)