Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » «Школа педагогічної майстерності»
  • Дата: 13-02-2019, 08:50
13-02-2019, 08:50

«Школа педагогічної майстерності»

06.02.2019 р. на базі Слов’янської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області відбулося засідання творчої лабораторії заступників директорів закладів загальної середньої освіти «Школа педагогічної майстерності» за темою «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації».

Директор навчально-методичного центру Горєлікова Т.В. у вітальній доповіді наголосила на тому, що засідання спрямоване на підвищення професійної компетентності з питань застосування методів активного навчання і формування ключових компетентностей  учасників навчально-виховного процесу. Під час проведення брейнстормінгу «Компетентність» присутні мали можливість налаштуватися на продуктивну роботу.

У презентаційно-практичному модулі директор ЗОШ № 5 Волосухіна В.В. розповіла про стратегію розвитку навчального закладу на сучасному етапі. Предоставивши досвід роботи педагогічного колективу з впровадження інтегрованого навчання, STEM-освіти, наголосила на важливості сучасного європейського підходу до модернізації освіти.

Заступник директора  навчально-виховного закладу Тесленко Н.І. надала інформацію про форми, методи, запровадження компетентнісно-орієнтованого навчання вчителями школи. Під час віртуального відвідування уроків (перегляд відеофрагментів) дизайну та технологій (1-В клас, учитель Маслакова О.А.), інтегрованих уроків біології та англійської мови (8-Б клас, учителі  Малкова І.М., Череповська К.О.), географії та німецької мови (8-А клас, учителі Сєдих А.М., Мирик І.М.) можна було побачити прийоми формування ключових компетентностей на різних етапах уроку.

Засідання відбулося у теплій, творчій та дружній атмосфері.