• Дата: 13-02-2019, 08:50
13-02-2019, 08:50

«Школа педагогічної майстерності»

«Школа педагогічної майстерності»06.02.2019 р. на базі Слов’янської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області відбулося засідання творчої лабораторії заступників директорів закладів загальної середньої освіти «Школа педагогічної майстерності» за темою «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації». Директор навчально-методичного центру Горєлікова Т.В. у вітальній доповіді наголосила на тому, що засідання спрямоване на підвищення професійної компетентності з питань застосування методів активного навчання і формування ключових компетентностей  учасників навчально-виховного процесу. Під час проведення брейнстормінгу «Компетентність» присутні мали можливість налаштуватися на продуктивну роботу.