Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Ми обираємо здоровий спосіб життя
  • Дата: 4-12-2020, 10:47
4-12-2020, 10:47

Ми обираємо здоровий спосіб життя

Для досягнення здорового способу життя необхідно дотримуватися певних правил.

Правила здорового способу життя:

1. Саме головне – запрограмувати себе на ведення здорового способу життя, виявити бажання бути здоровим.
  2. Відмовитися від шкідливих звичок (алкоголю, паління, наркотиків, зловживання статевим життям).
  3. Дотримуватися правил особистої і суспільної гігієни; прагнути до чистоти та охайності.
  4. Навчитися правильно та ефективно поєднувати працю та відпочинок, використовувати скарби Природи – сонце, повітря і воду.
  5. Навчитися раціонально харчуватися, виходячи з умов нашого життя та особливостей української національної кухні.
  6. З повагою та любов’ю відноситись до засобів фізичної культури – правильне регулювання необхідного обсягу фізичного навантаження.

Харчування повинно бути збалансованим за вмістом білків, жирів та вуглеводів. Їх вміст у щоденному  раціоні-1:1:4. Також харчування повинно бути регулярним. Доросла людина повинна приймати їжу 3 рази на добу, дитина та підліток-4-5 разів.

Правильне харчування —основа здорового способу життя . Воно сприяє зниженню  захворюваності, поліпшенню психологічного стану, а саме  головне –підвищенню працездатності та цікавості до навчання.