Офіційний сайт школи №5 » Новини » День пам'яті жертв Голодомору
  • Дата: 26-11-2021, 17:41
26-11-2021, 17:41

День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в нашій школі пройшли ряд заходів.

Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й».

Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки». Учні 10-Б класу читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, інсценували їх, переглянули та озвучили відеоролик "Голодний дух". А 27 листопада учнів школи закликали рівно о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».