Офіційний сайт школи №5 » Новини » Заходи до Дня Гідності та Свободи
  • Дата: 29-11-2019, 16:09
29-11-2019, 16:09

Заходи до Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні святкується День Гідності та Свободи, день утвердження в країні ідеалів свободи і демократії.

Це свято відзначалося як День свободи з 2005-го по 2011 рік. За правління Віктора Януковича його відзначення фактично скасували, об’єднавши із Днем Соборності 22 січня. У 2014 році президент Петро Порошенко відновив його офіційний статус, відтоді Україна одночасно святкує річниці Помаранчевої революції і Євромайдану.

В нашій школі цьому заходу була присвячена виставка малюнків, в якій діти зобразили свої мрії про майбутнє України та гордість за перемогу демократії.

Також проведена врочиста лінійка, яку підготували учні 8-Б класу під керівництвом Мирик І.М. Виступаючі розповідали дітям про події на майдані 2005 та 2013 років. Було багато сказано про віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Школа віднеслася з повагою та шаною до загиблих героїв Євромайдану та учасників Помаранчевої революціїї.