Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » 21 листопада ми, українці, відзначаємо День Гідності та Свободи
  • Дата: 22-11-2017, 16:19
22-11-2017, 16:19

21 листопада ми, українці, відзначаємо День Гідності та Свободи

21 листопада ми, українці, відзначаємо День Гідності та Свободи, у який вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Цією доленосною подією наші співвітчизники подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети – відстоювання незалежності.

Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми, молоде покоління України,  сповнено гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність, які ціною своїх життів відстоюють самостійність та суверенітет нашої держави, щоб передати її нам, нащадкам.

І це буде квітуча, сильна країна європейського співтовариства, яку поважатиме весь світ.

Учень: Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

Цього ж дня в загальноосвітній школі № 5 пройшли свої заходи з приводу даної дати. Зранку на шпальтах шкільного календаря зявилась дата 21 листопада – День Гідності та свободи, протягом дня працювала лекторська група для учнів 1-8 класів „Ми гідні, ми вільні”,  проведено урочисту лінійку „Дню Гідності та свободи присвячується” для учнів 6-9 класів, виховні години, інформаційні пятихвилинки „Революція гідності в особистостях”, здійснено екскурс в минуле на уроках історії підготовлена виставка тематичної літератури у шкільній бібліотеці. Такаож учні 11 – А класу Шишаєва світлана та Панчук Максим взяли участь в урочистостях, які відбулись у великій залі виконавчого комітету.

21 листопада ми, українці, відзначаємо День Гідності та Свободи