Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.
  • Дата: 3-02-2017, 13:52
3-02-2017, 13:52

20 січня в школі було відзначено річницю Дня Соборності України

година спілкування

Україна Соборна

виховна година

Моя Україна: Соборна, незалежна, сильна

виставка малюнків

Мости між заходом та сходом

27 січня згадали про події Голок осту в Україні

лекторська група

«Голокост в історії українського народу»

інформаційні п’ятихвилинки на уроках «Я в світі»

«Голокост: як це було?»

інформаційні п’ятихвилинки на уроках історії

«Трагедія Голокосту»

29 січня проведено пам’ятні заходи щодо річниці бою під Крутами.

лекторська група

«Бій під Крутами: гірка сторінка історії Української держави»

виховні години по класах

«Пам’яті героїв Крут»

історичні п’ятихвилинки на уроках історії

«Крути в особистостях»

Цього року учні нашої школи прийняли пропозицію Центральної міської бібліотеки стосовно проведення спільного заходу. В літературно-історичній композиції «Згадаймо юність, що горіла в Крутах.» взяли участь учні 9-Б класу, які із задоволенням прослухали історичну довідку стосовно даної події від бібліотекаря Гончар К.О., а також самі виступили із поезією. Велика подяка організаторам заходу – Центральній бібліотеці та найактивнішим учням 9- Б класу Напреєнковій Анстасії, Осадчій Єлизаветі, Ткаченко Марії, Василині Віталію, Новік Нікіті.

Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.Остання декада січня в нашій школі відзнаменувалась цілою низкою заходів, які стосуються історії нашої країни.