• Дата: 13-01-2021, 15:59
13-01-2021, 15:59

єМалятко

Категория: Новости, события, объявления

На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 6/1565-20 від 30.12.2020, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, Міністерством цифрової трансформації рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Міністерство цифрової трансформації прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. В зв’язку з цим запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. Зацимпосиланнямвизнайдете:

1. Постер-інфографіку, щопідкаже батькам покроково, як отриматипослугуєМалятко і якідокументи з собою мати. Рекомендуємодрукуватийого у форматі А4 абоА3.

2. Постер з фото для розміщення на стінах уприміщеннях. Рекомендуємодрукуватийого у форматі А4 або А3.

3. Постер з фото мами для розміщення на вулиці. Рекомендуємодрукуватийого у форматі А3 абоА4.

4. Постер з фото батька для розміщення на вулиці.Рекомендуємодрукуватийого у форматі А3 або А4.

Більш детальніша інформація про інформаційні матеріали подана в листі, що додається.

Просимо довести інформацію до відома керівних та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та сприяти поширенню вказаних матеріалів, за можливості розміщенню в приміщеннях та поруч з відділами освіти, закладами дошкільної та загальної середньої освіти роздрукованихпостерів з метою інформування широкої громадськості щодо комплексної послуги єМалятко.

Архiв новин

Январь 2021 (9)