Офіційний сайт школи №5 » Новини » 10 причин займатися спортом
15-01-2021, 17:07

10 причин займатися спортом

10 причин займатися спортом

Навчання - це дуже важливо. Але й підтримувати власне тіло та мозок спортом також дуже важливо. Ось Вам прості причини, чому варто займатися спортом. Можливо саме вони вас переконають?

1. Перша причина, вона ж і основна, це, звичайно ж, здоров'я. У людей, що займаються спортом (навіть у непрофесійних спортсменів) здоров'я в рази міцніше, ніж у тих, що не займаються ім.

2. Друга причина - це гарний настрій, що забезпечується заняттями спортом. Після фізичних вправ людина практично завжди відчуває прилив сил, нехай навіть вона втомилася фізично; її моральний дух на висоті, психічний стан - прекрасний, життєвий тонус максимально активізований.

3.Третя причина - спорт зміцнює віру  у себе і свої сили, підвищує самооцінку, розвиває волю, робить людину сильніше як особистість.

4. Четверта причина досить банальна, але, тим не менш, дуже важлива - це насичення організму киснем.

5. П'ята причина одна з найбільш приємних, тому що вона безпосередньо пов'язана із зовнішнім виглядом людини. Для багатьох саме це виявляється самою сильно мотивацією.

6. Шоста причина - це нормалізація сну. Систематичні заняття спортом забезпечують здоровий сон, завдяки чому стимулюється виробництво організмом ендорфінів, які звільняють людину від нервової напруги і стресів, запобігають виникненню депресивних станів і безсоння.

7.Сьома причина коротенько вже була згадана нами, коли ми говорили про вагу. Спортивні вправи, крім усього іншого, являють собою відмінний спосіб контролю апетиту. Займаючись спортом, людина перестає як недоїдати, так і зловживати їжею.

8. Восьма причина полягає в тому, що спорт - це спосіб протистояти хронічній втомі, підвищити стресостійкість, збільшити запас життєвої енергії і підтримувати прекрасне самопочуття.

9. Дев'ята причина означає швидке відновлення організму після різного роду травм, важких захворювань, операцій і т.п.

10. І в якості десятої причини можна назвати спосіб життя в цілому. Займаючись спортом, людина може круто змінити себе, свою особистість і своє життя.

Пам'ятайте, що для того, щоб почати займатися спортом, не потрібно володіти якимись надприродними навичками або знаннями. Важливо тільки бажання і здатність знайти в собі сили зробити перший крок назустріч спорту. Зробіть його і нехай спорт стане вашою пристрастю!

Наше завтра - це те, що ми робимо сьогодні!