• Дата: 18-01-2016, 10:04
18-01-2016, 10:04

Засідання педагогічної ради за темо «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі».11 січня 2016 року в школі пройшло засідання педагогічної ради за темо «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі». Заступник директора з НВР Василина-Тимофєєва Вікторія Валентинівна спочатку надала теоретичну інформацію стосовно даного питання. В другій частині педради було проведено заняття з елементами тренінгу «Я в соціумі», де педагогічні працівники школи розглянули практичні ситуації, що можуть виникнути під час навчально-виховного процесу при спілкуванні з учнями та можливі варіанти їх вирішення.

• Дата: 18-01-2016, 10:00
18-01-2016, 10:00

Увага!

Шановні діти та батьки! З метою збереження Вашого здоров'я надаємо практичні поради від колективу школи.