• Дата: 25-01-2018, 17:00
25-01-2018, 17:00

Запрошуємо всіх до нашої школи вчитися!

Запрошуємо всіх до нашої школи вчитися!Школа № 5 – це школа зі своїми давніми традиціями. Наш навчальний заклад реалізовує нові форми роботи, має новітнє обладнання, комп’ютерну техніку, що дає можливість уже учням молодших класів навчатися працювати на комп’ютерах.

Застосування на уроках у початковій ланці сучасних методів і прийомів дозволяє успішно формувати ключові компетентнісні компоненти: самостійність у вирішенні проблем, інформаційну та комунікативну компетентність, грамотність читання, мовну, математичну й природничо-наукову грамотність, понятійне мислення, спроможність самостійно долати труднощі, вміння вчитися протягом усього життя.