Офіційний сайт школи №5 » Новини » Запрошуємо всіх до нашої школи вчитися!
  • Дата: 25-01-2018, 17:00
25-01-2018, 17:00

Запрошуємо всіх до нашої школи вчитися!

Запрошуємо всіх до нашої школи вчитися!

Школа № 5 – це школа зі своїми давніми традиціями. Наш навчальний заклад реалізовує нові форми роботи, має новітнє обладнання, комп’ютерну техніку, що дає можливість уже учням молодших класів навчатися працювати на комп’ютерах.

Застосування на уроках у початковій ланці сучасних методів і прийомів дозволяє успішно формувати ключові компетентнісні компоненти: самостійність у вирішенні проблем, інформаційну та комунікативну компетентність, грамотність читання, мовну, математичну й природничо-наукову грамотність, понятійне мислення, спроможність самостійно долати труднощі, вміння вчитися протягом усього життя.

Впровадження в широку практику інтегрованих уроків дає можливість поєднати природничі науки, технології, мистецтво, математику при вивченні однієї теми є основою розвитку діяльнісного, компетентнісного підходів.

Використання нового дидактичного матеріалу дозволяє учням самостійно або в групах успішно засвоювати ази математики, а вчителі мають можливість диференціювати й активізувати процес навчання.

Сьогодні завдання, що стоять перед педагогічним колективом, стають ширшими й конкретнішими, але, по суті, залишаються незмінними: всебічний розвиток людини, як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, впровадження нових технологій навчання, створення творчого освітнього середовища для самореалізації  дитини.

Ми намагаємося виховати наших учнів освіченими, впевненими у своїх силах особистостями, з почуттям власної гідності, шанабловим ставленням до людського оточення й навколишнього світу, гідними патріотами своєї країни.

Видатний педагог В.А.Сухомлинський зазначав: «Школа – це колиска народу. І чим більше народ піклується про школу, тим блискучіше майбутнє буде цього народу».

Замислимось разом над майбутнім!

З найкращими побажаннями, директор школи Волосухіна Вікторія Вікторівна.