• Дата: 13-06-2018, 10:02
13-06-2018, 10:02

Як здобути українську освіту, перебуваючи на непідконтрольній території?

Категория: Дістанційне навчання

Як здобути українську освіту, перебуваючи на непідконтрольній території?Згідно з листом № 1/9–436 Міністерства освіти й науки України, школярі, які проживають на непідконтрольній території, можуть продовжити навчання на підконтрольній території за всіма наявними формами. Про це пише «Ресурсний центр для переселенців».

З огляду на ситуацію, яка загрожує життю і здоров’ю дітей, доцільним є їх зарахування саме на екстернатну або дистанційну форму навчання.

Згідно з пунктами 2.4 та 2.5 Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, керівники відповідних навчальних закладів за потреби можуть приймати рішення про зарахування екстернів на навчання у відповідному навчальному році без обмеження терміну подання заяв. Крім цього, пунктами 2.1, 4.1–4.7 Положення про дистанційну форму навчання визначено можливість організації навчально-виховного процесу з використанням технологій дистанційного навчання в будь-яких формах навчання, зокрема екстернатній...