• Дата: 8-10-2019, 09:36
8-10-2019, 09:36

День вчителя 2019

День вчителя 2019Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

4 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування цього дня. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічали одинадцятикласники із кошиком осінніх дарунків, а по школі лунала чудова музика.

Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом «Учитель – садівник, що ніжно пестить квіти!»

• Дата: 8-10-2019, 09:24
8-10-2019, 09:24

Підтримайте команду нашої школи #0001, яка приймає участь у масштабному змагання серед шкіл країни на тему безпеки на дорозі Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine.

Школи будуть змагатися у проведенні найкреативніших, найоригінальніших, а головне – найдієвіших флешмобів, акцій, інформаційних кампаній, щоб привернути максимальну увагу до теми безпеки на дорозі та висловлюватися за безпеку.

#SpeakUpUkraine #SpeakUpUkraine