• Дата: 12-10-2019, 10:56
12-10-2019, 10:56

«День захисника України»

Категория: Новости, события, объявления

«День захисника України»14-го жовтня відзначається «День захисника України», у день одного з великих православних свят запорізьких козаків ˗ «Козацька Покрова» з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемоги українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості. Напередодні Дня захисника України учні 10-Б класу із класним керівником Гончаренко Г.М. та вчителем Захисту Вітчизни Бочаровим С.О. загальноосвітньої школи № 5 м. Слов’янськ відвідали військову частину № 3035 Національної гвардії України, щоб привітати доблесних українських воїнів із їхнім професійним святом та засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму. Учні ознайомились з військовою частиною, військовою технікою, зброєю та мали можливість поспілкуватись із гвардійцями.

• Дата: 12-10-2019, 10:51
12-10-2019, 10:51

Категория: Новости, события, объявления

Міністерство освіти і науки інформує, що Благодійний Фонд «Мрійники України» за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини у листопаді 2019 року розпочинає реєстрацію учасників щорічного міжнародного конкурсу «Різдвяна Мрія». Умови додаються.

list-MON.pdf [1,86 Mb]

• Дата: 12-10-2019, 10:47
12-10-2019, 10:47

"Козацькі розваги"

"Козацькі розваги"До 14 жовтня - Дня захисника України було проведено "Козацькі розваги" для учнів 8 класів. Команди прийняли участь у конкурсах "Сильна рука", "Бурхливий Дніпро", "Втеча з полону", "Сірниковий", "Стрибки на конях", "Передай картоплю", "Перетягування канату" та у вікторині "Я - козак". Судили конкурс: представник Слов'янського ОМВС Артем В'ячеславович Шевченко, рядовий поліції, курсант ДЮІМВС України Микола Олексійович Рогов та заступник директора з навчально-виховної робоои Вікторія Валентинівна Василина-Тимофєєва.

• Дата: 12-10-2019, 10:35
12-10-2019, 10:35

Фестиваль козацької пісні "Де козак, там і слава"

Категория: Школьная жизнь, Фотоальбом

Фестиваль козацької пісні "Де козак, там і слава"До Дня українського козацтва було проведено фестиваль козацької пісні "Де козак, там і слава" для учнів 1-4 класів. З метою ознайомити дітей з традиціями, звичаями українського козацтва, виховувати глибоку повагу до козаків, які віддали своє життя в ім'я людства та розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини.

Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (10)