• Дата: 12-10-2019, 10:47
12-10-2019, 10:47

"Козацькі розваги"

До 14 жовтня - Дня захисника України було проведено "Козацькі розваги" для учнів 8 класів. Команди прийняли участь у конкурсах "Сильна рука", "Бурхливий Дніпро", "Втеча з полону", "Сірниковий", "Стрибки на конях", "Передай картоплю", "Перетягування канату" та у вікторині "Я - козак". Судили конкурс: представник Слов'янського ОМВС Артем В'ячеславович Шевченко, рядовий поліції, курсант ДЮІМВС України Микола Олексійович Рогов та заступник директора з навчально-виховної робоои Вікторія Валентинівна Василина-Тимофєєва.