• Дата: 30-03-2020, 16:30
30-03-2020, 16:30

Категория: Поради психолога

Адаптація до умов навчання вдома. Вікові особливості дітей початкової, середньої та старшої школи практичні поради психолога для батьків.Адаптація до умов навчання вдома. Вікові особливості дітей початкової, середньої та старшої школи: практичні поради психолога для батьків.

Як у період тривог заспокоїти своїх дітей, а також зробити так, щоб удома вони не закинули навчання і водночас не відчували себе напружено?

1. Зараз діти, так само як і ми, перебувають у напрузі. Вони відчувають загальну тривогу від невизначеності, від напруги батьків, від зміни звичного режиму та обмежень. До цього додаються хвилювання про ДПА/ЗНО – поки немає розуміння щодо цього питання, від цього напруга посилюється. Тобто, зараз діти, особливо старші, потребують батьківської підтримки, вони очікують від батьків психологічної допомоги.

• Дата: 30-03-2020, 11:47
30-03-2020, 11:47

«Стоп, паніка» В Україні запрацювала безкоштовна гаряча лінія професійної підтримки

Категория: Поради психолога

«Стоп, паніка»  В Україні запрацювала безкоштовна гаряча лінія професійної підтримкиЩо робити, якщо страшно? Куди бігти, якщо виникла проблема або стає тривожно? Як не піддаватися паніці і зберігати психічне здоров’я?

Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в сфері психічного здоров’я, готові підтримати вас в складних життєвих ситуаціях, що виникли внаслідок пандемії коронавіруса, будь то підтверджений COVID-19, проблемні питання з родичам, втрата роботи або бізнесу.

Спеціалісти з психічного здоров’я гарячої лінії "Стоп, паніка" щодня безкоштовно, анонімно, кваліфіковано нададуть консультації людям, які переживають психологічну нестабільність, панічні настрої, невпевненість у завтрашньому дні та інші.