• Дата: 23-03-2020, 14:35
23-03-2020, 14:35

Батькам молодших школярів в умовах дистанційного навчання.

Категория: Поради психолога

Батькам молодших школярів в умовах дистанційного навчання.Для успішного освоєння знань дитиною батьківська тривога не повинна переростати в шкільну тривожність самої дитини. Ваш учень повинен розвиватися з упевненістю в тому, що вчитися йому подобається, що він багато чого вже вміє, а необхідного - обов'язково навчиться.

• Дата: 23-03-2020, 12:54
23-03-2020, 12:54

Варіантів провести корисно та цікаво час карантину- безліч! Пропонуємо Вам декілька найкращіх ідей!

• Дата: 23-03-2020, 11:38
23-03-2020, 11:38

Психолог про те, як сьогодні впоратися з тривогою

Категория: Поради психолога

Психолог про те, як сьогодні впоратися з тривогоюПодібно до того, як коронавірус переміщається по світу від людини до людини, в соціальних мережах від користувача до користувача передається паніка, відбиваючись на нашій поведінці, діях і реакціях.

Що робити з лякаючою інформацією.

- Перевіряти факти і не піддаватися «магії» деяких слів, що викликають у Вас підвищену тривогу.

- Знати значення слова «пандемія», яке позначає просто масштаб поширення; віруси мутують, нові види приходять на нашу планету, це нормальний процес, і нічого фатального в самому цьому явищі немає.

- Знати те, що говорить Всесвітня організація охорони здоров'я. Ця інформація допоможе вибудувати власну стратегію, план дій у ставленні до ситуації: як ви можете убезпечити себе і свою сім'ю, подбавши про способи захисту.

• Дата: 23-03-2020, 11:35
23-03-2020, 11:35

Чим зайняти дитину під час карантину – поради психологів

Категория: Поради психолога

Чим зайняти дитину під час карантину – поради психологівПоради для корисного дозвілля з дітьми:

Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину. Їх варто обирати за віком. Для учнів початкової школи буде цікаво пограти у «ходилки-бродилки з кубиком», для підлітків та старшокласників – монополію та інші ігри, які розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли – теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.

Заняття для розвитку теж будуть доречні. До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей. А ще можна запропонувати дитині виготовити фотоколаж сім’ї. На великому аркуші паперу можна намалювати велике дерево, на гілках якого приклеїти фотографії членів сім’ї. Таке заняття неодмінно сподобається вашій дитині.