• Дата: 14-05-2020, 16:19
14-05-2020, 16:19

РОЗВИВАЮЧІ, ВЕСЕЛІІГРИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ВАМ ВИХОВАТИ ЕМОЦІЙНО СИЛЬНИХ ДІТЕЙ

Категория: Поради психолога

РОЗВИВАЮЧІ, ВЕСЕЛІІГРИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ВАМ ВИХОВАТИ ЕМОЦІЙНО СИЛЬНИХ ДІТЕЙДітям набагато складніше справлятися з емоціями, що нахлинули, ніж дорослим. Саме тому вони стають вередливими і влаштовують істерики на рівному місці. Щоб цього уникнути, треба допомогти дитині позбавитися від надлишку емоцій. 1. Ні звуку! Передавайте один одному дзвоник так, щоб він не задзвонив. Покажіть дитині, як це треба робити – дуже дбайливо і тихо. Якщо вона захоче, нехай задзвонить в дзвоник і уважно послухає, як той звучить...

• Дата: 14-05-2020, 12:34
14-05-2020, 12:34

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВИПУСКНИКАМ

Категория: ---

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВИПУСКНИКАМТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

МОН внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

• Дата: 14-05-2020, 09:40
14-05-2020, 09:40

Як допомогти учням 4-х класів адаптуватися до середньої школи: практичні поради

Категория: Поради психолога