• Дата: 4-09-2020, 13:52
4-09-2020, 13:52

Тема: "Моє рідне місто"

Тема: "Моє рідне місто"Учні 11-х класів приготували вітальну листівку "З днем народження, Слов'янськ!"

Учениці 9-А класу, у складі лекторної групи, проінформували учнів школи про цікаві факти із заснування та розвитоку нашого міста. Продемонстрували герб та прапор Слов'янська та розповіли про його походження та значення.

• Дата: 4-09-2020, 08:35
4-09-2020, 08:35

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання.

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання.Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2020 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.