Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання.
  • Дата: 4-09-2020, 08:35
4-09-2020, 08:35

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання.

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2020 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Нарешті наша велика дружна шкільна родина зібралася у рідних стінах школи. Було усе: радість від зустрічі, страх, бо карантин же - але серце відбивало шалений ритм - МИ ЗНОВУ РАЗОМ!

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання.

Сентябрь 2020 (6)
Август 2020 (7)