• Дата: 7-10-2020, 18:40
7-10-2020, 18:40

Живі, поки пам’ятаємо!

Живі, поки пам’ятаємо!Протягом вересня місяця в ЗОШ № 5 проводились заходи щодо увічнення пам’яті загиблих за цілісність та державний суверенітет України. Проводились традиційні виховні години, години-роздуми, міркування на уроках історії, переглядались відео. Також в шкільному музеї з’явилась нова міні-експозиція «Живі, поки пам’ятаємо», яку виготовили діти із соняхів – символу загиблих та написали на них імена мужніх воїнів, завдяки життям яких над Слов’янськом у липні 2014 знову засяяло сонце.

• Дата: 7-10-2020, 17:43
7-10-2020, 17:43

Насильству – НІ!

Насильству – НІ!02 жовтня - День ненасильства. У зв’язку з цим в школі було проведено низку заходів: відверті розмови, години спілкування по класах, підготовка інформаційного стенду, на цю болючу тему. В рамках роботи за програмою «Шкільний офіцер поліції» було організовано зустрічі учнів з працівником поліції, що закріплений за школою. Особливої уваги заслуговують дебати, в яких взяли участь дев’ятикласники.

• Дата: 7-10-2020, 16:47
7-10-2020, 16:47

Урок доброти «Щаслива лапа»

Урок доброти «Щаслива лапа»Протягом 1-6 жовтня учні всіх вікових категорій провели уроки доброти «Щаслива лапа», присвячені друзям нашим меншим. Діти із задоволенням ділились історіями про своїх улюбленців, малювали малюнки, створювали колажі, складали та розв’язували кросворди. А учні 9-Б класу відвідали міський притулок для тварин, де «поспілкувались» із чотирилапими, якіопинились в скрутномустановищі, принесли їмласощі.

• Дата: 7-10-2020, 09:32
7-10-2020, 09:32

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ2 жовтня для педагогічного колективу школу відбувся вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної та виховної роботи "Для тих, чия професія від Бога"!