• Дата: 22-10-2020, 12:56
22-10-2020, 12:56

Ласкаво просимо!

Ми радо вітаємо Вас на офіційному сайті Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов`янської міської ради.

На нашому сайті ми пропонуємо Вам докладну інформацію про те, як організовано навчальний процес у нашій школі. Ви зможете прочитати останні новини, дізнатись про впровадження інноваційних методів у стінах навчального закладу, ознайомитися з його історією тощо. Ми сподіваємося, що наш сайт буде корисний для всіх: і для учнів, і для батьків, і для інших користувачів.

Школа №5 – це навчальний заклад зі своїми традиціями, високопрофесійним педагогічним колективом, у складі якого працюють учителі з творчим мисленням, креативні, що мають щире бажання виховувати дітей-творчих особистостей. Наші учні мають високу мотивацію в навчанні, а турботливі батьки завжди готові до співпраці. Усі ми є великою шкільною родиною, в якій поважають і люблять кожного, цінують одне одного й піклуються про всіх. А родина – це назавжди. Отже, у нас немає «колишніх» учнів, у нас є випускники п`ятої школи – наша надія та гордість! Один із філософів зазначав, що «творчість – це здатність побачити в житті те, чого в ньому ще немає, але може бути, якщо докласти зусиль».

Ця здатність є вродженою чи набутою в результаті сумлінної праці? Ми глибоко переконані, що талант – це карма, і всім дітям під силу опанувати будь-який вид людської діяльності, досягти успіху в будь-якій сфері. А наше завдання – допомогти в цьому. Відсутність самостійності, ініціативи в кожної дитини, невдачі наших вихованців ми переживаємо як власні. Наша школа №5 – це співтовариство однодумців, що досягають єдиної мети – формувати самодостатню, інтелектуальну, творчу особистість, що готова до самостійного складного дорослого життя.