• Дата: 19-02-2021, 16:50
19-02-2021, 16:50

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

20 лютого День Героїв Небесної СотніЇх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

• Дата: 19-02-2021, 13:43
19-02-2021, 13:43

День державного герба України

День державного герба УкраїниСьогодні відзначається річниця затвердження тризуба як державного символу України.

Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб - це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. Тож шануймо його! Учні нашої школи із великим задоволення взяли участь у флешмобі "Тризуб єднає".