Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » 20 лютого День Героїв Небесної Сотні
  • Дата: 19-02-2021, 16:50
19-02-2021, 16:50

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

У нашій школі відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.

Протягом тижня відбувся конкурс плакатів «Герої не вмирають», в якому прийняли участь 8-11 класи.

19 лютого у класних колективах пройшли виховні години та інформаційні п'ятихвилинки «Сучасні борці за єдність України».