• Дата: 10-12-2021, 11:59
10-12-2021, 11:59

"Ноутбук - кожному вчителю"

"Ноутбук - кожному вчителю"Сьогодні, 9 грудня, в нашій школі сталася непересічна подія: в рамках державної програми "Ноутбук - кожному вчителю" обласний департамент наділив наш навчальний заклад сучасними портативними комп'ютерами. Це відкриває для вчителів нові перспективи в реалізації освітніх програм, дозволяє значно розширити можливості проведення уроків із застосуванням інновацій. Невід'ємною складовою сучасного уроку є високотехнологічне обладнання. Наша школа одна з перших в області отримала цю техніку. Представники департаменту відзначили, що п'ята школа є одним із лідерів серед навчальних закладів міста за показниками ЗНО. Упевнені, що в подальшому наші досягнення будуть ще більш гучними!