• Дата: 15-12-2021, 08:52
15-12-2021, 08:52

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВАЗ 25 листопада по 10 грудня оголошено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» Метоюпроведення акції є привернення уваги громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

• Дата: 15-12-2021, 08:20
15-12-2021, 08:20

День благодійності

День благодійностіБезкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Саме про це розповідали учні 7 – В класу на чолі зі своїм класним керівником Наталією Михайлівною Якубовською. Естафета благодійності переходила з класу до класу, учні школи отримували інформацію та ділились часточкою своєї доброти у якості канцелярських товарів, книжок, іграшок, які потім будуть роздані учням школи пільгової категорії, які мають в цьому потребу та передано до міських закладів.