• Дата: 17-02-2022, 12:14
17-02-2022, 12:14

16 лютого – День Єднання.

16 лютого – День Єднання.Учні 1-8 класів Слов’янської ЗОШ № 5 взяли участь у он-лайн акції «Долоньки миру». Зміст якої полягав в тому, що діти виготовляли синьо-жовті долоньки, розміщували їх на вікнах, дверях, стінах школи та своїх домівок. Діти фотографувались з цими долоньками та розміщували фото у соціальних   мережах з хештегом   #Україна_в_серці#Долоньки миру.

Старшокласники взяли участь у флешмобі «Україна понад усе!» Зміст заходу полягав в тому, що в соціальних мережах треба розмістити відео з державною символікою та виголошенням гасла «Україна понад усе!» з хештегом:  #Україна_в_серці#Україна_понад_усе.