• Дата: 22-02-2022, 10:41
22-02-2022, 10:41

Міжнародний День Рідної Мови

Міжнародний День Рідної МовиЩиро вітаємо всіх зі святом! 21 лютого - Міжнародний День Рідної Мови. Це свято традиційно відзначається у нашій школі. Учні полюбляють мовні вікторини, квести, тематичні бібліотечні години та філологічні експреси. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.

• Дата: 22-02-2022, 10:35
22-02-2022, 10:35

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.