• Дата: 25-03-2023, 21:32
25-03-2023, 21:32

З початком весняних канікул

З початком весняних канікулЗ 27.03.2023 по 02.03.2023 весняні канікули

З початком весняних канікул у школярів з'являється багато вільного часу. Щоб ігри на канікулах були безпечними, варто знати важливі правила, а саме: правила перебування на вулиці (особливо в ролі учасника дорожньо-транспортного руху), правила пожежної безпеки, правила щодо попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо. Також учні мають знати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, у друзів, на дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, правила попередження правопорушень задля уникнення насильства над собою. Також, оскільки навесні імунна система людини послаблена, важливо засвоїти правила запобігання захворювань на грип, інфекційні, кишкові захворювання, педикульоз тощо.

• Дата: 25-03-2023, 21:29
25-03-2023, 21:29

«Година землі»

«Година землі»Під такою назвою в останню суботу березня щороку відбувається міжнародна акція, започаткована Всесвітнім фондом природи. Щоб привернути увагу до екологічних проблем нашої планети, людей, організації та комерційні установи закликають вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Вперше акція була проведена в Австралії у 2007 році. Тоді одночасно вимкнули електрику більше двох мільйонів жителів Сіднея та понад 2 тисячі компаній. Внаслідок цього енерговитрати міста зменшилися на 10% - це все одно, якби на дорогах стало на 48 тисяч машин менше. Цей простий вчинок надихнув людей у всьому світі на боротьбу з глобальною зміною клімату.