• Дата: 25-03-2023, 21:29
25-03-2023, 21:29

«Година землі»

Під такою назвою в останню суботу березня щороку відбувається міжнародна акція, започаткована Всесвітнім фондом природи. Щоб привернути увагу до екологічних проблем нашої планети, людей, організації та комерційні установи закликають вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину

Вперше акція була проведена в Австралії у 2007 році. Тоді одночасно вимкнули електрику більше двох мільйонів жителів Сіднея та понад 2 тисячі компаній. Внаслідок цього енерговитрати міста зменшилися на 10% - це все одно, якби на дорогах стало на 48 тисяч машин менше. Цей простий вчинок надихнув людей у всьому світі на боротьбу з глобальною зміною клімату.

Закликаємо приєднатися до акції учнів нашої школи та їх батьків. Для цього достатньо 25 березня, у 20:30 на одну годину вимкнути зайве світло та електроприлади. Долучайтесь!