• Дата: 7-02-2024, 12:36
7-02-2024, 12:36

ОЛІМПІС.ОСІННЯ СЕСІЯ.

ОЛІМПІС.ОСІННЯ СЕСІЯ.Наші діти – постійні учасники різних конкурсів, олімпіад, змагань. Навіть дистанційка –не перешкода. Вітаємо учнів 5 класів Орину Денщик, Богдана Бочкова та Максима Худька, які посіли призові місця у Конкурсі від сайту www.olimpis.com.ua.

• Дата: 7-02-2024, 12:30
7-02-2024, 12:30

ВДАЛИЙ СТАРТ

ВДАЛИЙ СТАРТВітаємо наших шестикласників Софію Орлову, Дениса Хатнюка та Микиту Журавльова , які посіли призові місця у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Вдалий старт — 2023». Дана олімпіада- це неоціненна можливість заявити про свою обізнаність в галузі української та англійської мов, математики, біології, основ здоров’я та інших. Дякуємо учителю Світлані Борисовій за організацію участі дітей.

• Дата: 7-02-2024, 12:28
7-02-2024, 12:28

НАЙНУДНІША ОЛІМПІАДА

Учениця 5-А класу Орина Денщик взяла участь у цій олімпіаді в рамках національного фестивалю "Код нації"

Головною метою Олімпіади є сприяти розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, виявленню обдарованих дітей та створенню середовища, яке стимулює їхнє освітнє та наукове зростання, спонукати учнів до активного самовдосконалення та поглибленого вивчення наукових дисциплін. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

• Дата: 7-02-2024, 12:17
7-02-2024, 12:17

День годування птахів

День годування птахівДень годування птахів (Feed the Birds Day) або День підгодівлі птахів відзначають 3 лютого. Це свято варто відзначати взимку щодня. Це день, присвячений здоров’ю та виживанню диких птахів, що мешкають на подвір’ї. Він має велике значення взимку, коли немає достатньої кількості корму для птахів. Цей день є нагадуванням про пташок, особливо в найхолоднішу та найсніжнішу частину зими, коли джерел їжі для птахів не вистачає.