• Дата: 21-02-2024, 20:49
21-02-2024, 20:49

Міжнародний день рідної мовиСьогодні, Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.Учні та педагогивітаєють всіх , дорогі друзі, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

• Дата: 21-02-2024, 15:15
21-02-2024, 15:15

Розвиваємо самостійність у дітей!

Категория: Як ти?

Розвиваємо самостійність у дітей! Дорогі батьки! Однією з ключових навичок, яку ми можемо виховати у наших дітей, є самостійність. Давайте навчати їх відповідальності та вмінню самостійно вирішувати завдання. Поділіться своїми порадами та прикладами, які допомагають вашим малюкам стати більш самостійними!

• Дата: 21-02-2024, 10:35
21-02-2024, 10:35

19 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

Категория: ---

19 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИУкраїнський тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко визначили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб – це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. Тож шануймо його!