Офіційний сайт школи №5 » Новини » Міжнародний день рідної мови
  • Дата: 21-02-2024, 20:49
21-02-2024, 20:49

Міжнародний день рідної мовиСьогодні, Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.Учні та педагогивітаєють всіх , дорогі друзі, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!