• Дата: 25-02-2019, 08:40
25-02-2019, 08:40

День рідної мови

21 лютого – святковий день у житті учнів та вчителів Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області.

Мова - це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без мови, самобутньої культури немає народу. Учителями української філології були проведені тематичні години; лунали вірші Кобзаря, прислів’я, приказки про мову. Учні дізналися, що українською мовою розмовляють близько 45 мільйонів людей. Школярі залюбки відповідали на питання про мову, пригадували героїв улюблених казок, літературних творів. Захоплюючими були завдання мовного квесту. У бібліотеці працювала книжкова вітальня.

Свято допомогло нам ще раз згадати про те, що мову треба плекати та берегти, бо вона – одне з найцінніших надбань, яке створили та залишили нам наші попередники. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.